fbpx
Teenused

Hakka meie jälgijaks

Back To Top

Meie oskused

“Korraldame teile reklaamikampaania. Meie töötame, teie näete tulemusi. Kasvatame teie tulusid ja tõstame bränditeadlikkust. ”

Turundus

Google Ads

Meil on Google’i ja partnerite platvormide kampaaniate haldamisel palju kogemusi. Tõstame hea meelega teie brändi teadlikkust ja toome teie veebisaidile liiklust otsingu-, displei- ja videokampaaniate kaudu. Kui haldate veebipoodi – saame aidata teie toodetel jõuda rohkemate inimesteni!

Facebook ja Instagram

Sotsiaalmeedia mõju ettevõtlusele on suurem kui kunagi varem! Meie kvalifitseeritud meeskond on vilunud sotsiaalmeedia haldamise, sisu loomise, suunamudijate ja klassikalise kampaaniahalduse alal Facebookis, Instagramis ja Messengeris.

VK ja Yandex

Kui soovite jõuda veelgi laiema publikuni ja siseneda Venemaa turule – olete jõudnud õigesse kohta! Meie meeskond loob muljetavaldava strateegia ja kohandab teie sisu vastavalt vene keelele.

E-Mail Turundus

Teie vaatate oma postkasti iga päev, sama teeb ka iga järgmine inimene.. Üks meie tugevamaid külgi on meiliturundus. Koostame lihtsaid ja rämpspostita e-kirju, kogume kontakte ning loome parema ühenduse teie brändi ja auditooriumi vahel.

Veebidisain ja SEO

Kodulehed ja e-poed

Teie ettevõte vajab kiiret ja pilkupüüdvat veebisaiti või meeldejäävat veebipoodi? Saab tehtud! Vaadake meie tehtud töid ja võtke meiega ühendust.

SEO

Statistika näitab, et enamasti unustavad ettevõtted oma veebis nähtavuse tähtsuse. Õnneks on meil spetsialist just selleks. Auditeerime teie kodulehe, anname teile üksikasjaliku aruande ja pärast seda optimeerime teie veeblehe Google’i, Bingi, Yandexi ja Pinteresti jaoks ning tagame, et teie leht saab rohkem kvaliteetset liiklust.

Disain ja produktsioon

Graafiline disain

Logod, visiitkaardid, plakatid, bännerid, reklaammaterjalid, kleebised… Kõik mis võib teile pähe tulla – me oleme seda juba teinud. Meie graafilisel disaineril on üle 10-aastane graafilise disaini ja trükikogemus. Koostöös meie loovjuhiga saame luua vapustavaid visuaale, mis kiirgavad sõnumit, mida teie bränd esindab.

Sisu loomine

Kaasahaarav pilt, hingemattev stseen, viiruslik turunduskampaania. Kõik need asjad ütlevad rohkem kui tuhat sõna ja võivad tuua teie ettevõttele sadu tuhandeid uusi klikke. Meie loomingulise meeskonna ja operaatoritöö kogemustega partneritega – kõik on võimalik.

Küsi hinnapakkumist